balony-z-nadrukiem-13680-sm.jpg

Balony z nadrukiem o różnych rozmiarach

Balony z nadrukiem

Balony z nadrukiem

Balony z nadrukiem to jeden z najczęściej spotykanych i najbardziej popularnych nośników reklamy. Dzięki temu, że są bardzo lubiane zarówno przez młodszych jak i starszych klientów, przedsiębiorcy często decydują się właśnie na taki sposób promocji. Ich uniwersalność sprawia, że mogą zostać dostosowane praktycznie do każdej branży. Bogactwo kolorów i kształtów oraz różne możliwości nanoszenia nadruków dają nam praktycznie nieograniczone możliwości. Balony z nadrukiem mogą mieć też różne rozmiary. W zależności od tego, czy chcemy rozdawać je przypadkowym przechodniom, czy stworzyć przy użyciu ogromnego balona latającą reklamę widoczną z kilometra.

Zanim więc zdecydujemy się na konkretny model musimy dokładnie przemyśleć gdzie będziemy z niego korzystać i jakie fundusze chcemy przeznaczyć na balonową reklamę. Jak już wspomniałam istnieją różne modele balonów, co wiąże się też z tym czym są wypełnione. Mamy do dyspozycja małe tradycyjne Balony z nadrukiem, które pompowane są zwykłym powietrzem atmosferycznym, przytwierdzane do specjalnych zatyczek, w które wtyka się plastikowe rurki, ułatwiające trzymanie takiego balona. Zapewne nie raz widzieliśmy ludzi w firmowych koszulkach wręczających takie gadżety czy to przed drzwiami danej firmy, czy na różnego typu festynach, promocjach czy innych imprezach.

O wiele bardziej interesujące i dające nam większą powierzchnie do zadruku są balony stacjonarne. Mają one z jednak dość duży minus, mianowicie wymagają stałego połączenia z prądem, ponieważ są one stale pompowane by nie straciły swego kształtu. Na taki balon musimy też zagospodarować nieco więcej przestrzeni, więc zwykle stosuje się je na imprezach plenerowych takich jak koncerty. Balony z nadrukiem mogą być też, podobnie jak te dziecięce z nadrukowani postaciami, które maluchy mają przywiązane do dłoni, wypełnione helem.

Taki balon zbudowany z dwóch powłok z których jedna nadaje mu kształt, a druga wypełnia swoje reklamowe zadanie może unieść się na dowolną wysokość. Dzięki stworzeniu zdalnie sterowanych sterowców naszą reklamę możemy umieścić w pomieszczeniu i podziwiać jak fruwa pod sufitem na przykład hali targowej.