czekoladki-reklamowe-57325-sm.jpg

Czekoladki reklamowe z twarogiem

Czekoladki reklamowe

Czekoladki reklamowe

Chcąc zwiększyć rozpoznawalność naszej firmy i utrwalić jej pozytywny wizerunek w oczach kontrahenta, warto pokusić się o zakup reklamowych słodkości. Są to produkty zarówno tanie, jak i niezwykle skuteczne. Wpływ na to ma między innymi fakt, iż słodyczami raz na jakiś czas chętnie zajada się każdy z nas. Co więcej, takie produkty budzą pozytywne skojarzenia związane z czasami dzieciństwa. Reklamowe słodkości dostępne są w wielu różnych odmianach, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na dostępny budżet i założenia kampanii marketingowej. Szukając luksusowych słodyczy dla kluczowych partnerów biznesowych, warto zainteresować się produktami, jakimi są trufle.Takie czekoladki reklamowe dostępne są w wielu różnych wersjach. Do wyboru mamy między innymi trufle z dodatkiem twarogu. Jak krok po kroku przygotowuje się takie słodkości? Aby je przygotować, niezbędne będą następujące składniki: 20 dekagramów półtłustego, zmielonego twarogu, 25 dekagramów gorzkiej czekolady o zawartości kakao nie mniejszej niż 70 procent, 1/4 szklanki miodu, 2 łyżki rumu oraz 1/2 szklanki płatków migdałów.

Przepis na takie czekoladki reklamowe jest następujący: w pierwszej kolejności miksujemy ze sobą twaróg oraz miód w taki sposób, aby gotowa masa nie zawierała żadnych grudek. Następnie dodajemy roztopioną w kąpieli wodnej czekoladę i miksujemy przez kilka minut. dodajemy rum oraz płatki migdałowe i ponownie mieszamy. Całość umieszczamy w lodówce na około 4 godziny tak, aby masa stwardniała.

Ostatni etap przygotowywania deseru, jakimi są twarogowe Czekoladki reklamowe to odrywanie kawałków masy o wielkości orzecha włoskiego, formowanie z niej niewielkich kulek i obtaczanie ich w czekoladzie roztopionej w kąpieli wodnej. Następnie odkładamy je na papier do pieczenia i wkładamy do lodówki na kilka godzin tak, aby zastygły. Gotowe trufle nadają się do spożycia przez około 14 dni od przygotowania. To doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin firmy, Walentynek, Bożego Narodzenia czy Wielkanocy.